Головна » Транс від гендеру

Транс від гендеру

samumray.in.ua.

 

 

Хто я: чоловік чи жінка?

Хто я: чоловік чи жінка?

Які широкі можливості відкриваються для кожної людини у справді демократичному суспільстві! Які переваги отримали нині українці, що вперто рухаються в напрямку демократії, навіть не сумніваючись в тому, що можна і помилятись як з  самими ідеями, так і з курсом просування та провідниками по дорозі.

Якщо ви не гермафродит і не маєте зафіксованих медично й засвідчених документально ознак обох статей, то не переживайте. Це не біда. Ви можете вільно обирати, ким вам бути: чоловіком чи жінкою (Недорозвиненою дитиною декому теж вдається успішно бути, але це трішки інша історія й тема – про інфантилізм).

Ви, за цілковитого сприяння продемократичних, а значить модних й просунутих, таких, що вчасно зорієнтувались, сил суспільства маєте право вдягати на себе одяг протилежної статі та перебирати на себе манери і стиль її поведінки. А можете піти далі – змінити своє тіло фізично, звісно, за допомогою медицини: гормональної терапії та хірургічних операцій.

Ще цікавіше, ви можете отримати всі послуги безкоштовно, а потім оформити свої нове тіло, ім’я, позиціонування офіційно. Ще й станете знамениті. Бо вас, як сміливого учасника проекту, покажуть по телевізору в новинах! (О, який рекламний бонус в часи жорсткої конкуренції та боротьби за увагу і споживача!)

Тепер все спростилось. Бо в нас суспільство толерантне. (Деколи, правда, це йому насильно втавровується… директивою-установкою, що надходить десь  згори і збоку).

І нічого, що ваш вигляд ніколи нікого не обмане. Не страшно, що ви зробите невтішними  власних батьків, а  сторонніх консерваторів, що відстали від життя, зайвий раз введете в стан шоку й трансу.

Нічого. Зате ви отримаєте те, що хотіли.

А чи хотіли справді?

І чи саме ви хотіли?

І хто тепер ви взагалі?

р.s. Трансгендер та все, що довкола гендеру, – якраз те, чого вкрай гостро не вистачає в Україні.

 

Сам Ум Рай

 

1.11.2018

Добавить комментарий

Підписатися на розсилку