Головна » У оберненому світі

У оберненому світі

samumray.in.ua.

 

 

 

Зверніть увагу на те, як тепер нецікаво їздити в метро, гуляти в парках і ходити по вулицях.
Зазвичай ти їдеш, йдеш, пересуваєшся і роздивляєшся світ і людей, а вони тебе. Це ж цікаво: як хто, що, куди. Фантазії, мрії, посмішка, добрий погляд очей, хтось симпатичний і сподобався, хтось навпаки.
Твій світ – а ми люди – соціальні створіння і проявляємо себе у взаємодіях з оточенням і оточуючими – наповнюється, забарвлюється, переливається відтінками і тонами. Виникають думки й почуття, всілякі, різні, бо і світ різноманітний.

 

Але це – картинка міського життя довіртуального часу, вона в минулому. Нині – все не так. Відчуженість зросла, роз’єднаність сягла свого піку. Звичайно, вигляд похмуро-насупленої людини, чимось розстроєної або злої не завжди найкраще з того, на що дивимось. Але тепер і це рідкість. Більшість – замкнулись і релаксують, відгородившись численними гаджетами-примочками, пірнули в віртуальний світ екранів і екранчиків мобільних, планшетів, комп’ютерів та всіх інших їх варіацій та похідних.
Навушники у вуха – і все.

 

Гаджети в метро

Людини нема. Там – її справжній світ. А все, що навколо, в транспорті, на вулиці, в парках – лише якісь віртуальні створіння чи просто тіні. Їх не помічають. Їх ігнорують. Вони – не існують. Інколи, правда, заважають, відволікають, щось спитавши чи ненароком штовхнувши.

 

 

 

Справжнє життя – в матриці!
Глуха стіна, беземоційна атмосфера, байдужість. Ніхто ні на кого не дивиться, не вважає. Все головне у віртуальників вже і так є. Є прилад, а через нього – вихід на весь світ – вигаданий (ігровий) чи існуючий десь, реальний, але віддалений (розгалужені соціальні мережі).
Вони, сучасні люди, зробили свій вибір. Від навколишнього світу – від’єдналися, до перевернутого світу – приєднались. І не помітили… Долю, що пройшла тихо поруч…

  Залежність від близьких людей (співзалежність)

29.06.2016

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Лекція «Загрози комп’ютерної залежності. Як їх розпізнати»

Статья «Компьютерные игры – ловушка для сознания»

 

 

Добавить комментарий

Підписатися на розсилку