Головна » Україна – могутня володарка сонця

Україна – могутня володарка сонця

Вся історія людства – це боротьба за виживання. Виживання окремих людей, країн, народів. Що є вирішальним в цьому процесі? Мудрість чи сила? Здатність ставити конкрет­ну мету чи вміння перемагати? Однозначної відповіді не знає ніхто. Але знати історію свого народу повинен кожен. Лише за таких умов можна впевнено рухатись в майбутнє. Великою жагою до знань і палкою любов’ю до України пронизана вся життєва лінія Василя Олексійовича Кобилюха.

Василь Кобилюх

Василь Кобилюх

Видатний філолог-санскритолог, народився 12 червня 1935 року в селі Журавники Пустомитівського району Львівської області. Навчався у Львівському медичному інституті, а також, на філологічному факультеті Львівського державного університету імені І. Франка, але в 1960-х роках, перед самим захистом дипломної роботи, його виключили з цього закладу як «такого, що одночасно навчається у двох вузах». І тільки через 36 років, 12 червня 1997 року, В.Кобилюху дозволили захистити дипломну роботу на тему «Українська мова і санскрит».

Брав участь у створенні «Орфографічного словника українських медичних термінів» (Львів, 1993 рік, на 29000 слів), двотомного українсько-латинсько-англійського медичного тлумачного словника (Львів, 1995 рік, на 33000 слів) та українсько-латинсько-англійського медичного енциклопедичного словника в 4-х томах.

Крім того, на медичну тематику у Василя Кобилюха налічується 76 праць. На тему праісто­рії України і дослідження Санскриту – 63 публікації.

Автор наукової праці «Українські козацькі назви у санскриті» (2003 рік), численних публікацій, як в українських («Дзвін», «Мандрівець», «Ґрегіт», «Український світ» та ін.), так і в зарубіжних журналах, а також у періодичній пресі.

У 2007 році видав поетичну збірку «Прийшла до мене Україна», в 2009 році – монографію «167 синонімічних назв землі у санскриті».

З З0 січня 2000 р. – член Української Асоціації письменників Західного регіону.

Про автора читаємо у книзі «Українські лікарі» (Львів, 2008, т.З). Із червня 2010 року – дійсний член Міжнародної Української академії оригінальних ідей. З листопада 2013 – доцент кафедри українознавства університету «Львівський Ставропігіон».

  Цивілізаційний вибір територій Північно-Східної Русі (спроба аналізу історичних причин війни в Україні)

Дослідження В. Кобилюха дозволяють зробити надзвичайно цікаві висновки щодо ролі української нації в розвитку всієї земної цивілізації. Вчені всього світу намагалися знайти відповідь на питання про похо­дження найдавніших книг світової мудрості «Ріг-Веда», «Сама-Веда», «Адгара-Веда», «Яюр-Веда», «Данур-Веда», «Чапа-Веда», «Брахма-Веда». Співставляючи незаперечні факти, вчений доводить – їх автори – пра-українці. Арійські держави – Кушанія, Багтрія, Хорезм в Середній Азії, ще з 5 тисяч років до н. е., ера киянідів в Ірані – засвідчують велич могутньої країни – країни наших предків – Праукраїни.

Досліджуючи праісторію української символіки та інших астральних знаків він стверджує, що Тризуб, Трипільська культура, Черняхівська культура так само, як і культура кіммерійців, сарматів, скіфів, агафірсів (люди світлої землі), кушанів, гунів, антів, полян, волинян, бойків, лемків, гуцулів та ряду інших народів є історичними назвами єдино­го, найбільшого і найдавнішого на світі народу – українців.

Назва Україна була відома ще в 5508 році до н.е., коли у місті Звягєль (тепер м.Новоград-Волинський на Житомирщині) був визнаний календар за Сонячним циклом і Сонцепоклоницька Віра, яка обійшла світ. За Україною пішли Візантія, Єгипет, Рим, Вавілон, Іран, Шумери, імперія Кушанів, Індія і, навіть, Японія. Айни, по ниніш­ній день, 100% – сонцепоклонники, тому папа римський Іван-Павло II назвав Україну лабораторією віри.

Англійський учений, професор Р.Вілсон, про походження євро­пейських мов, у тому числі, англійської, пише: «Англійська мова та більшість європейських мов, походять з прамови, що нею розмовля­ли десь 5000 років тому в південній Русі». Інший англійський учений-філолог та історик Л.Веделл у своєму порівняльному «шумерсько-арійському словнику» доводить спорідненість між мовою шумерів і мовою трипільців, тобто давніх українців.

У книзі «Душа Японії: Айни очима українця і санскриту» він вперше проводить аналогії між айнами і українцями.

  Походження українського народу

Книга В.Кобилюха доводить, що айни вихідці з правобережної Праукраїни, а лінгвістичний порівняльний аналіз мов айнів, сучасних японців, санскриту та праукраїнської мови доводить, що мова айнів і сучасних японців своєю духовністю і звуковою оболонкою, майже кожного слова, тримається генетичного коду своєї праматері – Праукраїнської мови, ще досанскритської Мізинської епохи. О.О.Потебня давав тій епосі 40000 років. О.П.Черниш у своїх розкопах конкретизував цю епоху досяжністю 44600 років до н.е. Тоді і тризуб виявив, і знаряддя обробітку землі, та застосування законів геометрії, фізики в с. Молодове на Буковині. Тоді ж виявлено найдав­нішу гуцульську сопілку, давністю 150 тис. років. Так що орієнтація досліджень В. Кобилюха була на високу цивілізацію. Тільки за допомогою санскриту В. Кобилюх, також вперше, пояснює дійсне значення святих для кожного україн­ця слів – Україна і Київ. У санскриті Україна означає МОГУТНЯ ВОЛОДАРКА СОНЦЯ, а Київ – ЖИТТЯ БОГА.

В 1921 році у північному Китаї, в провінції Кіндзу, шведський археолог Андерсон виявив зразки Трипільської кераміки. З провінції Кіндзу дослідники переїхали на розкопи до Японії, де було виявлено понад 40 місць із трипільською керамікою. Також були знайдені притаманні аріям-трипільцям жіночі фігурки «Матері-Землі», а в кожному похованні, на дні, виявлено червону вохру, що властиво похованням на теренах материкової Праукраїни, або аріям-переселенцям з її теренів.

Провідні археологи світу, а також сам Емануель Аннаті з Нью-Йорка встановили, що та кераміка походить з України.

Згідно з біолого-ґенетичними аналізами французьких учених П’яцца, Меноцці та Ковалі-Сфорца Далекий Схід був заселений народом з материкової України, який пройшов через весь азійський континент ще в XV-Хтисячоліттях до н.е.

Праця Василя Кобилюха «167 синонімічних назв Землі у Санскриті» розробляє свою концепцію на основі мовної культури та духовності українців, яка утверджувалася впродовж тисячоліть в історії українського народу. Тому дослідник кристалізує нову, досі не вивчену тему, опрацьовує джерела для вивчення неосяжного називництва до лек­семи Земля, на основі чого висвітлює нові теми та ідеї подальших мовних наукових пошуків.

  Океан мудрости

В історії України багато славетних події і дат. Неможливо її уявити без звитяжних і мужніх козаків, які боронили рідну
землю від ворогів, створивши грізну Запорізьку Січ. Вичитуючи козацькі назви, крізь призму санскриту, автор вперше доводить, що слова козацького лексикону – не турецького походження, вони праукраїнські. Отже– це ще один доказ сили і давності української мови.

В книзі «Праукраїна і Санскрит» постає невідома Україна – колиска культури людства, яка започаткувала світову цивілізацію, більшість світової мудрості: «Ріґ-Веда», «Сама-Веда», «Адгара-Веда», «Яюр-Веда», «Данур-Веда», «Чапа-Веда», «Брахма-Веда», а також є ще й розумовою інстанцією планети.

Важливість доробку В.Кобилюха високо оцінюють вітчизняні і зару­біжні вчені. Зокрема, це доктори історичних наук, професори В.Ідзьо, Г.Кожоляко, доктор технічних наук, професор А.Шевченко , професор В.Мулява та багато інших.

Про цю свою славетну історію повинні знати всі українці – від учня до Президента і прагнути бути достойними своїх пред­ків, сучасників і нащадків.

Андрій Становський (1.11.2013)

 

Виступ «Зміст слів і назв, що походять від санскриту»

Книга «Душа Японії: айни очима українця і санскриту»

Книга (фрагмент) «Музика Праукраїни та її відлуння у Санскриті» — «Маруся Чурай»

Рецензія на книгу  «Музика Праукраїни та її відлуння у Санскриті»

Презентація книги «167 синонімічних назв Землі у Санскриті» (І)

Презентація книги «167 cинонімічних назв Землі у санскриті»(ІІ)

Презентація книги «167 cинонімічних назв Землі у санскриті»(ІІІ)

Стаття «Найдавніша метрика української мови – санскрит»

Лекція «Довести, що живий. Праукраїна й санскрит»

 

 

Добавить комментарий

Підписатися на розсилку