Головна » «Україна в контексті світової цивілізації», Юрій Шилов

«Україна в контексті світової цивілізації», Юрій Шилов

14 грудня 2012 о у приміщенні «Українського фонду культури» за адресою м. Київ, вул. Липська, 16 відбулася презентація книги (курсу лекцій) Шилова Юрія Олексійовича «Україна в контексті світової цивілізації».

0.40 хв. – співставляти трипільську лексику з шумерською почав Джон Стойко, продовжили Лев Силенко, Юрій Мосенскіс, Юрій Шилов

1 хв. Зображення писанкової берегині має типологічний ряд часів зародження цивілізації – 6800 років до нашої ери.

1.27 хв. – про канон української народної ікони «Козак Мамай – душа праведна», час – приблизно середина 3 тисячоліття до нашої ери біля вівтаря Кам’яної могили; – цей же канон – в зображеннях Шиви (індоарійський), на буддійських танках і в українських іконах

2.15 хв. – і зараз живе в індоєвропейському світі, пов’язаний з арійським Спасителем Гандхарвою, в грецькій міфології – Кентавром, слов’янській – Кітоврас

2.55 хв. – дорабовласницькій цивілізації Золотого віку України присвячено декілька глав монографій (курсу лекцій); лектор знайомить з розділами книги

4.45 хв. – слов’яни пам’ятають  мамонтів

7 хв. Методологія – важлива проблема історичних досліджень (як в морі фактів відшукати ключові?).

8.10 хв. – про нинішній стан історичних досліджень (були з певних причин сильно викревлені, що має серйозні наслідки)

11 хв. – пояснення лектора по схемі «хрест» взаємовідносин 2-х підсистем:

  • народної культури (тяжіє до сутності) – образно-інтуїтивне світосприйняття – вихід на енергоінформаційне поле Бога, це «+», на межі сил брахманів (еліти) відбувається переключення з автопілоту на ручне управління, вектор культури змінюється на
  • логіко-аналітичне розуміння світу, кору головного мозку, 5 відчуттів і форму, це «–», це характерно для вторинних тоталітарних цивілізацій.

14.30 хв. XIX–XX ст. – межа розумових та інтелектуальних людських сил, вийшли на польову основу матеріального світу (атом розщеплений – далі безодня), фізики інтуїтивно шукають істину у міфах, в культурі з’являються футуризм, авангардизм, неонаціоналізм, неоязичнецтво, демократія. Пробуджується підсвідомість – починається Весна.

Тоталітаризм починає відступати, але він має багато прибічників в різних колах, в т.ч. релігійних.

16.10 хв. Після ІІ світової війни ми перейшли до новітньої Весни, але до Золотого віку – ще далеко.

16.50 хв. – у нас за плечима 8 тис. років державності і традицій Золотого віку!

17.04 хв. Останні згадки про Аратту сягають часів Київської Русі, арабські мандрівники писали, що Київська Русь складається з 3-х князівств – Куявії, Славії, Арсанії зі столицею Артою (де ще зберігалася традиція Аратти з державницьким общинним ладом).

17.35 хв. Козаки – до  початку XVIII ст., Гуляйполе, Холодний Яр – до поч.. ХХ ст. зберігають традицію Аратти.

Але під впливом греків, хозар, візантійців почала зростати тоталітарна державність.

  Виступ академіка Ю.Шилова на круглому столі «Історія земних цивілізацій»

18 хв. На наших теренах тривалий час існують і співіснують «двоевластие» і «двоеверие»: народ береже общинну традицію – рідну віру; тоталітарні державники (починаючи з Рюриків) беруть з тоталітарної Візантії рабовласницько-християнську ідеологію та модель влади.

Цей тандем: православне християнство.

19 хв. Як відбувалось хрещення Русі? Християнство сполучили з рідною вірою (насадили).

20 хв. Своєю общинною традицією українці діляться з усім світом – звідси відтік української еліти в Московію та інші імперії, а тепер і країни.

20.30 хв. Що відродилося 600 років тому в Італії? По суті – язичество, бо інакше чекав тупик, кінець світу.

21 хв. Далі німці – епоха реформації, французи – просвітительство підключили (раціональний світогляд), далі – почалась науково-технічна революція, зараз – черга слов’ян (з середини ХІХ ст., 1917 р.).

22 хв. – про виникнення «Слова о полку Ігоревім», ХІІ ст. – за століття до Італії почалось Відродження; традиція не переривалась: філософ – Сковорода, Конституція Пилипа Орлика 1710 р. – основа американської і французької конституцій

23.23 хв. – інерція традицій Золотого віку досі зберігається у нас в глибинах

24.30 хв. – українська етнокультурна втілює «+» (за схемою) європейської етнокультури

25 хв. Лінія Гоголь – Достоєвський – Фрейд – авангардизм – футуризм – прояв і свідоцтво занурення культури у підсвідомість, перехід на автопілот.

25.40 хв. Через хліборобство людство більше всього пов’язане з Всесвітом!

Сільське господарство – основа всього, промисловість – більш відірвана, це основа в Західній Європі (вже за часів Римської імперії, так було). У східних слов’ян село залишалось основою економіки і культури.

26.35 хв. Фінанси – «-» в економіці, нічого не виробляють, були винайдені спершу як регулятор обміну товарів, далі все більше паразитують!

27 хв. Перехід від однієї форми управління до іншої перевертає піраміду влади (пояснює по схемі) – сільське господарство попадає під винищення (процес поширений у всьому світі), а фінанси стають основою економіки.

28.50 хв. З часів незалежності ці процеси в Україні прискорено розгортаються.

29.29 хв. Можливо дві ситуації: «+» і «–» будуть співіснувати в режимі ротора (на благо) або між ними буде коротке замикання і вибух.

З часів Ручі Посполитої і ІІ світової війни – вибуховість почала переважати.

30 хв. Стикнулись дві полярних етнокультури: слов’янська (українці – концепт) з семітською (єврейською) – далека від сільського господарства, пов’язана з фінансами, основа ідеології, – Священне писання – націлене на кінець світу.

31.10 хв. – Шилов про наївність і помилковість думки щодо знищення «–». Проблема в тому, щоб він був контрольований, щоб «+» переважав.

  «Ноосфера и Спас», Юрий Шилов

31.40 хв. – боротьба за українство, за світле майбуття має бути боротьбою за зміцнення «+»

33.10 хв. Епоха слов’янської дії почалася для виходу з тупика та виходу цивілізації з першого витка на другий.

34 хв. – ми стали свідками переходу з 1 на 2-й виток (з моменту освоєння польових основ матеріального світу)

34.50 хв. – італійське Відродження – це відродження античних норм, повернення до власного до біблійного коріння

35 хв. На межі епох (витку) має бути оновлене богорозуміння (за Руденко – Бог – монада, за Шиловим – енергоінформаційне поле). Маємо з Богом співробітничати, йому відповідати.

36 хв. Ієрархія виглядатиме так:

  1. Бог
  2. Слуги народу (характерники, посередники зв’язку)
  3. Діти Божі (народ)

В Європі інша схема (ортодоксальна біблейська):

  1. Господь
  2. Духівництво і папа римський
  3. Дворяни і король
  4. Раби господні

37.30 хв. – про диво в Фатимі і пророцтва: ІІ світова війна, Росія викупатиме гріхи людства в ній, падіння авторитету Ватикану

38.25 хв. – про диво животворящого вогню Гроба Господня, що дається тільки у православним у ведичному православ’ї

38.50 хв. – про Спас в монографії «Спас: Коледа и Христос»

39.25 хв. – місія слов’ян – неоправослав`я, можна вважати, що виконали її:  здійснили безліч пророцтв про нове вчення з берегів Дніпра

40.08 хв.  Для чого нам йти за Європою, якщо вона сама йде за нами принаймі з 1710 р. (Конституція Пилипа Орлика), з часів Гоголя, батька Махна (він був комуністом слов`янського типу,  не сіонського, як Маркс з Енгельсом)?!!

41.05 хв. – про проблему еліти – життєдайної сили (5% суспільства), що тримає планку життєспроможності і процвітання всього суспільства; повинна бути рівня Драгоманова, Франка, Л.Українки, Гоголя, не з рівня Грушевського – це вже не те

43 хв. В першу чергу треба дбати про еліту, а не про народ. Є 5% еліти – держава і народ процвітають, нема – починається деградація, яку нічим не зупинити.

Слід дбати про всесвітні природні чинники, не політику.

44.20 хв. Традиції спасительства існували 5 тисяч років до Різдва Христового і ще 2 тисяч років співіснували з християнством. Євангеліє писали спираючись на тексти «Веди словени».

45 хв. – коментар слухачки, питання про етрусків, про швейцарського культуролога Якоба Буркхардта: «Держава – витвір мистецтва»

47.50 хв. – про етрусків (самоназва «русени» чи «росени») та розшифровку їхньої писемності у 1853 р. Тадеушем Воланським; Ватикан вніс цю книгу до списку літератури, що треба спалити; про дії царя Миколи ІІ; лише один екземпляр цієї книги зберігається в Нью-Йоркській бібліотеці.

  Скільки тисячоліть слов`янській державності?

Тема етрусків офіціально закрита, як багато інших важливих тем. Хоча ще Стефан Візантійський стверджував: «Етруски – народ слов’янський».

51.25 хв. – питання про Трою

Це проблема Всесвітнього потопу. Історія потопу взята з Шумерського епосу – поеми про Гільгамеша.

Йдеться про зміну акваторії Чорного моря після танення льодовика, утворення чотирьох ізольованих морів, утворення ряду проток після землетрусів. В результаті вода в Чорному морі піднялась на 160 метрів, на дні близько Одещини і знаходяться початки первинної цивілізації людства.

53.53 хв. VII тисячоліття до н.е. державною системою Аратти були каліци – міста-держави (описані у «Ведах словени»). Звідки походить слово «цивілізація» в Римській імперії в ІІІ тисячолітті назад. Ця система зберіглась в Греції, на Русі, в Римській імперії. Були каліца з назвою типу «Атлантида» (Теодор Сицілійський зібрав свідчення про це). Є інша Атлантида – вигадана Платоном.

0.50 хв. – 10 тисяч років до н.е. – останній льодовик залишив територію Європи (час зникнення мамонтів)

Коментар про утворення Босфору, Гібралтару.

1.35 хв. Головна тема святинь Кам’яної могили – потоп; про назву «Веда словена»: «ведати», в старослов`янській є «юдоль», а в тибетській «юда» – «благодатний бог».

Хранителькою Веди (перших книг) була Самовіла (перша людина – Імі, Імір).

У грецькій міфології вона згадується як Сивіла.

Є єгипетська, перська, халдейська, палестинська (тобто із «Веда словена» священні книги пішли по іншим народам), по цій же лінії виникло Євангеліє з історією Христа-Спасителя.

3.25 хв. – «словена» – умовна назва, що дав Верхович (взяв термін із знайдених текстів)

3.40 хв. «Слава» – епітет бога-творця Вішну, або його іпостась, 5 тисяч років до н.е..

4.10 хв. – походження назви «слов’яни» є у «Велесовій книзі»; там же описується Птиця-Вішну – Матір-Слава

5.05 хв. – народ треба порівнювати не з людиною, а з родиною, рід – безсмертний, народ – русло, не стерильна субстанція

6.15 хв. – про експеримент французького етнолога, який у ХІХ ст. довів умовність чіткої лінії кордону Німеччини і Франції

6.40 хв. – гуманітарні науки, історія показує тенденцію; матеріал – текучий; про тиск патріотів (що прагнуть стерильно розділити українців і росіян)

7.48 хв. – питання про Самаведу (збірник священних пісень) і слово «шаман»; слід спиратись на доведене

 

15.03.2015

Юрій Шилов:

Виступ «Історія земних цивілізацій»

Презентація «Пра-пращури: сказання перших слов`ян»

Виступ «Археоастрономия в Украине: археологические факты»

Книга «Ноосфера і Спас» (інститут Спасительства)

Лекція «Культ дохристиянських спасителів»

 

Добавить комментарий

Підписатися на розсилку