Головна » Український дім – в чиїх він володіннях?

Український дім – в чиїх він володіннях?

Сам Ум Рай

 

 

Український дім

Фонтан біля Українського дому

Фонтан, що мовчить

Обіцяна Масляна в Українському домі зовсім не була хоч трішки схожа на свято: повний зал видавництв і широка пропозиція від торговців книгами (книжковий ярмарок), трішки виробів умільців, трішки їстівного … і одягу, а ще – два виставкових зала з фотографіями, картинами, плакатами, артефактами та інсталяціями з приводу річниці сумних подій.
І лише коло однієї з стін було те, що відповідало назві свята і сподобалось: вироби народно-прикладного мистецтва студентів (текстиль та кераміка). Молодці молоді бойчукісти, втім, вони завжди в авангарді творчого процесу, пов`язують сьогодення з минулим, зберігаючи і творчо осмислюючи традицію.
Все це – на першому поверсі і в підвалі.
Фонтан біля Українського домуА що зверху? Вхід туди закритий, ескалатори не працюють. І це майже рік. Доводиться здогадуватись, що будівлею Українського дому, захопленого взимку 2014 року, хтось користується і звільняти її не думає. Цікаво, правда ж?
Чому б цьому новому хазяїну не поприбирати у себе «вдома і на подвір’ї» – якщо в самій середині все ще якось тримається купи (Музей Леніна будували на совість), то колишні фонтани (які давно вже ніхто не бачив працюючими) потребують ремонту. Так само, як стіна зі сторони вулиці Трьохсвятительської.
Так, час робить свою звичну справу. Але куди дивляться люди?
Місто на очах розвалюється. А тепер ще й всі сили кинуті на зовсім інше…

23.02.2015

 

Читати на цю ж тему:

Преступное равнодушие

“Удовлетворение в духе глобализации, или Семимильными шагами в цивилизацию”

Чи є відповідальний?

  Преступное равнодушие

Добавить комментарий

Підписатися на розсилку