Головна » Утопічно-жартівливі поради (план) для держави Україна

Утопічно-жартівливі поради (план) для держави Україна

samumray.in.ua.
З утопією в назві статті, здається, всім має бути все зрозуміло: автор усвідомлює наскільки сюрреалістично й фантастично виглядає шанс чи можливість втілити його думки.
А щодо жарту чи, точніше, жартівливості, то добре відомо, що у «всілякому жарті лише доля жарту, а інше – правда».
З огляду на все, що зазначене вище, автор дозволить собі не мати жодних сумнівів у дієвості власного плану. І сподівається на успіх.

Програма-план подається у довільному порядку, тож кожний її наступний пункт не менш значущий, ніж попередній.

1. Заборона (повна і тотальна) будь-якої реклами алкогольної та тютюнової продукції, включно з усіма слабоалкогольними напоями (саме лише формулювання «слабоалкогольний» вводить в оману населення, особливо молодь і жінок) та «енергетиками».

2. Заборона продажу алкоголю і тютюну у МАФах (кіосках, ларьках).

3. Заборона вживання алкоголю й паління на вулицях та у місцях масового скупчення людей (пляжі, парки, концерти, фестивалі, спортивні події, тощо).

4. Значне підвищення цін на алкоголь і тютюн, винесення точок торгівлі за межі міста та зменшення їх кількості, обмеження днів та часу продажу алкоголю й тютюну в магазинах, кафе, ресторанах.

5. Боротьба з промисловими фальсифікатами-підробками та заборона самогоноваріння (система покарань та штрафів).
6. Скорочення кількості державних свят-вихідних до 5-7 на рік (з акцентом на природний календар).

7. Заборона діяльності будь-яких партій. Створення органів громадянського самоврядування.

8. Скорочення державного апарату, значне зниження сум зарплат державним чиновникам та відміна пільг.

9. Арешт банківських рахунків всіх олігархів та правлячої верхівки, повернення коштів в казну.

10. Повернення у власність держави та територіальних громад усіх промислових та виробничих об’єктів, що були приватизовані.

11. Заборона на продаж землі, повернення у власність всіх незаконно отриманих ділянок.

  Поклоніння мертвим, чи Шлях до Вічності гарантовано

12. Заборона приватизації будь-яких територій: гарантування можливості рівноправного користування всіма узбережжями морів, річок, озер, заповідними зонами та природно-рекреаційними територіями.

13. Заборона діяльності всіх церков (в цьому пункті плану автор захищається від лайки, прокльонів та всілякого непотребу, що неодмінно полетять в нього) та впровадження євангельських заповідей: любові до Творця і до ближнього, як до самого себе.

14. Активне пропагування здорового способу життя (через освітні програми, соціальну рекламу в засобах масової інформації).

15. Активна просвітницька діяльність на всіх рівнях (задіяти всіх спроможних людей і організації).

16. Заборона діяльності іноземних банків та відмова від послуг іноземних валютних фондів, заборона використання на території держави іноземної валюти, заборона будь-якої кредиторської діяльності, сприяння розвитку спілок взаємодопомоги (колишніх «товариществ»).

17. Відродження та запровадження звичаєвого права і традицій, морально-етичних цінностей, введення суду присяжних та відновлення інституту смертної кари.

18. Створення системи контролю та штрафів за розкидання сміття, бракоробство (будь-де), здирництво, хабарництво та лайку (у громадських місцях).

19. Заборона вироблення, використання порнографії та розповсюдження антиморальних, неестетичних та деструктивних проявів у мистецтві.

20. Мораторій на проведення пишних святкувань, фестивалів, крупних спортивних заходів на території держави.

21. Перейменування України на «Русь-Україна» чи «Арійська Русь».

22. Створення нового життєстверджуючого гімну.

Утопічно-жартівливі поради (план) для держави Україна (реформи в Україні)Автор розуміє, що пункти програми можна продовжувати, але виконання вже зазначених допоможе розставити все на свої місця, а далі піде.
Всім щиро бажаю миру, сил, єдності, нових звершень, любові до Батьківщини, себе і близьких.

p.s. Нещодавно випала нагода прочитати книгу відомого сатирика та гумориста Євгена Дудара «Хунта діє», що вийшла 21 рік назад, де подано авторський погляд на часи розпаду CРCР.
В книзі надзвичайно потужно описані та висвітлені деякі моменти та обставини часів формування незалежності якої, як виявилось, ми не маємо.
Дуже хочеться порекомендувати почитати її (і уважно), саме молоді: перл на перлі, шедевр за шедевром; шансів на ілюзії щодо сьогодення не лишиться, можна буде зрозуміти, звідки ноги ростуть у сьогоднішніх подій та всієї складної ситуації, у якій більш ніж півроку ми живемо.
Люди ж старшого покоління, що на власні очі бачили та на власній шкірі відчували події кінця 80-х – початку 90-х років зможуть спробувати вже з відстані двох десятиліть скласти власне враження про думки Є.Дудара та побачити, чи помилився він в чомусь, а якщо так, то наскільки.
Безумовно, що всім буде цікаво і весело, бо автор – безперечно видатний майстер жанру.
А сміятися (хай і над собою чи чимось тяжким й неприємним) завжди краще, ніж плакати.
Бо сміх має цілющі властивості!

  Воля бути вільним = Вільний від зобов`язань мер Києва?

Сам Ум Рай

16.07.2014

Добавить комментарий

Підписатися на розсилку