Головна » В десятку

В десятку

samumray.in.ua.

 

 

 

Саме в яблучко влучив спектакль-відкриття міжнародного театрального проекту «Джой-фест», що відбувався в Києві вже втретє.

Безпрограшна тема – жінка, кохання, доля особиста й доля стосунків – посприяли тому, що глядацька зала прийняла виставу вельми захоплено. Звичайно, майстерне володіння голосом усіх чотирьох чарівних акторок-виконавиць, слід поставити на перше місце. Молодці дівчата. Сама постановка (костюми співачок, їх рухи, порядок виконання музичних творів та сам їх підбір) не була цілком вдало продуманою: не все здалось доцільним та відповідним. На жаль, було забуто про магію дії освітлення, що здатне додати виразності й драматизму будь-якому виступу. Не зважаючи на це, деякі співачки все ж надихали зал, викликали піднесення та хвилювання. Чому спектакль було заявлено театральним з елементами опери не зрозуміло: дівчата-виконавиці, вивчені академічному співу, його і демонстрували, а реплік чи пауз не було.

 

 

«Разом про жіноче» – гарний пісенний спектакль, який не нудно слухати, його можна представляти будь-де (в тому числі на імпровізованих сценах, в навчальних закладах, для робочих колективів), бо він не потребує особливих умов та реквізиту. І це головне. І хай пісня (народна, оперні арії, романси, які були в репертуарі дівчат) лине від серця до… серця.

 

 

 

 

 

Більше відео з вистави на каналі «Вогняний Лель».

Сам Ум Рай

1.10.2019

Добавить комментарий

Підписатися на розсилку