Головна » Велика київська держава (IX – початок XIII ст.)

Велика київська держава (IX – початок XIII ст.)

 

Про придумані сполучення: Київська Русь, Московська Русь, Пургасова Русь і т.д., Христофор Чеботарьов – професор, ректор Московського університету, зробив це, а нашу історію подали як частину історії якоїсь Великої Русі.

 

 

Ми – не пришлі на цій землі, пройшли багато історичних періодів.

Початок Київської Русі – 862 р. (нам казали), – з’явилась державність з приходом Олега.

Але за 27 років до цієї дати руські князі взяли штурмом Константинополь (це зафіксовано в світовій історії), тобто 862 рік – фальшива дата появи Київської Русі, що нам нав’язана.

 

 

Всі літописи з’явились в друкованому вигляді в часи Катерини ІІ (ХVІІІ ст.), в них початком є ХІІ ст. чи ХІІІ ст. (на основі цього не можна їх датувати ХІІ ст.).

1.40 хв. Іпатіївський літопис XIV – початку XV століття, знайшов його вперше в 1809 році Мусін-Пушкін, випадково.

2.25 хв. Перша незмінна частина літописів – «Повесть временных лет» Нестора-літописця.

Шльотцер, 1760-і рр., втік в Німеччину з Росії, мав через Татищева таких «Повестей временных лет» 11 різних примірників.

3.40 хв. Шахматов: «Існує дві редакції літописів. Одна має Лаврентіївський слід. Інша – Іпатіївський слід (по суті – український)».

 

 

У Нестора – згадаються різні племена.

Олег іде на Київ, з ним іде – плем’я меря, тобто зв’язали Ростово-Суздальську і Рязанські землі з Києвом.

Меря – один з компонентів московського війська, що завойовує Київ (піддумка фальшувальників літопису).

1.27 хв. Фальсифікування літописів відбувалося методом компіляції (є 10-ки, 100-і літописів, зосереджені в Москві). 4 грудня 1804 р. за Катерини ІІ створена комісія з 10 вчених, в тому числі входив Бантиш-Каменський, працювала 10 років, виписували із старих літописів певні події за певні роки, за завданням.

  Вірш (за Шевченком)

Вчені не знали про фальшування – думка лектора.

Знали Катерина ІІ, Шувалов, Мусін-Пушкін, все було засекречено.

Коли Татищев почав щось своє писати ще за Єлизавети – відбирали (за наказом) всі документи – ці факти зафіксовані в листах (переписці) вчених.

 

 

У Лаврентіївських літописах вирвані окремі роки. 1280–1305-1306 рр. – не знайдете!

В цей час відбувалась зміна династій від Хана Берка до інших чінгізидів.

1.25 хв. Літописні фальшивки формувались з окремих документів (офіційних) і вставок.

1.40 хв. Академік Шахматов, 1908 р. «Размышления и изыскания о российских летописях» – досліджує десятки і сотні вставок в літописах.

2.43 хв. Племена меря і приходять в Київ, і йдуть на Константинополь з Олегом, і 904–907 рр. теж згадуються. Далі до 988 р: ні «меря», ні «Ростовська-Суздальська земля» – нема слів (комісія Катерини ІІ трохи «загралась»).

4.05 хв. Книга В.В. Білінського «Країна Моксель або Московія» в 3 томах отримала премію Івана Франка – науковці побачили зерно істини і оцінили.

4.34 хв. ХІХ ст., професор Шахматов про мерянську землю, що щезає з літописних зводів Х ст., «меря» – як етнографічний термін зникає і через 100 років заміщається на «земля Ростовська»,

ХІ ст. вже «Ростовсько-Суздальська земля».

6.22 хв. Тобто викладення історичних подій підганялось під схему.

В відео згадується книга Шахматова Олексія Олександровича «Разыскания о древнейших русских летописных сводах».

 

Про тенденційність історії.
1617-1620 рр. делегація з Литовського князівства прибула підписувати договір з Москвою; відповідь дяка Третякова про літописи: «В ваших есть – считайте, что так было; а в наших нет – мы так считаем».

1.17 хв. 345 році гине князь Ігор, до влади приходить Ольга з сином Святославом, який до нас
дійшов у образі запорізького козака (зафіксований в Константинополі), то чи могли бути іншими його батьки?!

  Микола Гоголь. «Роздуми Мазепи»

3.30 хв. – образ Святослава викинули з російської і української історичної науки, бо він пішов на Хазарію і повністю знищив її, а люд розвіяв по білому світу (Хазарія – іудейська держава виходців з Кавказу і Середньої Азії). Візантійські , арабські та інші джерела зафіксували цей факт.

6 хв. Майже у всіх тюркських народів є племена, що прийшли з Хазарії. Лектор 40 років жив в Казахстані, багато інтелігентів походить з хозар (вони знають сім поколінь своїх предків).

 

Про гетів до Дунаю і за ним в І тисячолітті до н.е., часи Аттіли – Гатила (царя гунів) – професор Анатолій Михайлович Кіндратенко дослідив гунів – 100% українці за 10-ма ознаками.
1.18 хв. В той час земля гунів була серединою землі предків Святослава.
20.4 хв. Святослав загинув на дніпровських порогах.
2.25 хв. – в нас нема гербовника (по суті), у Святослава був меч, його рукоять (слід знайти зображення і використати)

Цитує російського професора Шахматова про придумані літописні данні і сфальшофаність літописів з власної книги «Країна Моксель, або Московія», 2 том.
1.30 хв. Корсаков: «З 913 до 988 рр. (100 років) в літописах нема жодної згадки про землю Ростовську».

 

 

Князь в похід брав єпископа або священика – завойовану землю хрестили.
Заснування Ярославля, Володимира близько 988 року – нав’язане.
1.30 хв. Є церковні джерела: професор Російськой імперії Михайло Васильович Толстой, його роботи «Рассказы из истории русской церкви» 1879 р., «Древние святыни Ростова Великого» 1847 р., «Про святих» 1888 р., «Патерик Свято-Троицкой Сергиевой лавры» 1893 р..

 

20 хв. Цитує Шахматова
Російський професор Шляхов припустив, що Гліб пішов з Мурома, а не з Ростова, також висловив інші припущення-розрахунки щодо фактів з літописів.

  Книга «Про витоки української нації», Олексій Шпоть

 

У XIII– XIV – XV ст. було два висвячені Римом королі: Данило Галицький і його онук Юрій; можливо, був і Лев (клейноди і корони вкрала Польща!).

 

Лекцію читає Володимир Білінський – письменник, дослідник історії, член Національної Спілки письменників України, лауреат літературної премії імені Івана Франка, автор популярних книг «Країна – Моксель» в 3-х томах, «Москва ординська» в 2-х томах та «Україна-Русь». Дата лекції: 21 січня 2014 р. Місце проведення лекції: м. Київ, вул. Велика Васильківська, 57/3 (Товариство «Знання» України).

15.11.2014

Добавить комментарий

Підписатися на розсилку