Головна » Від зірок кремлівських до зірок євросоюзних

Від зірок кремлівських до зірок євросоюзних

samumray.in.ua.

 

 

P1180582

Не інакше, як нам з вами (всій Україні з її мешканцями) усіма силами допомагають рухатись саме в такому напрямку. Почався цей процес дружнього спрямування вже давно, а зараз він продовжує активно підкріплюватись зацікавленими сторонами. В чому зацікавленими, можливо спитаєте? Звісно, в демократичному виборі українців, який вони все ніяк не можуть здійснити, тому й постійно потребують натяків, порад, наказів, допомоги, підтримки та фінансових вливань.P1180575 Спасибі вам, європейці та американці, що не даєте нам всім схибити, боронь боже, вибрати щось не те і не тих та остаточно збочитись, чим, вочевидь, заважати вашому життєвому укладу та порушувати ваші рівновагу й спокій чи то своєю невизначеністю, чи двозначністю позиції, чи багатоликістю, чи неприйнятною визначеністю: претензією на неповторність та самостійність з незалежністю.
Всіляки заходи, фестивалі і акції (ще й за рахунок благодійників – різних фондів та інституцій) рясно прикрашають і без того не бідну сітку столичних подій.
Згадаємо вже традиційний День Європи.
P1180583 Цього разу, правда, з`явились деякі інформаційні стенди, що нагадували про кількість років, які та чи інша європейська держава очунювала, чи видужувала після свого прокомуністичного тоталітарного минулого. Тож нам знову ж таки намагались розтлумачити, що все добре, тільки ще довго буде погано, бо так має бути, адже все потребує часу та зусиль.

Від зірок кремлівських

Від зірок кремлівських

 

 

 

 

 

 

P1180584А щоб подібна новина не дуже шокувала пересічного громадянина – чай «Ліптон» пропонували безкоштовно, і смакувати він мав краще, бо закупки робитимуться тепер в Польщі (з чим милі дівчата, що наливали чай, всіх вітали), а не в агресора – Росії. Прекрасно, тільки щось з цінами на «Ліптон» зробилось не те, власне, як і на майже всю продукцію не тільки іноземного, але, з доброго дива, і нашого виробництва.
Дім освіти та культури «Майстер-клас» запросив всіх бажаючих на ще одну ідеологічно спрямовану подію – фестиваль авторського документального кіно. Тема багатьох з представлених фільмів – життя мешканців іншої країни, що переживали політичні зміни та економічну кризу. Зрозуміло, що нас знову ж таки підбадьорюють, особливо роботою «Малагазійський шлях» та «Бабусі-партизанки: як жити в цьому світі» (про Мозамбік), а також налаштовують на розважливе терпіння.

  «Скажи мені, де Центральна Європа, і я скажу тобі, хто ти», зустріч з Жаком Рупніком

А ще в нас нині діє Школа мерів, також безкоштовно, для всіх бажаючих. Отже, з`являється надія, що хтось-таки навчиться гарно працювати – керувати кадрами на рівні міста. Тільки чи це не самообман, чи Школа мерів та її випускники допоможуть? Адже на керівні посади гілок виконавчої влади призначаються згори потрібні, свої люди (згадаймо останнє призначення М. Саакашвілі мером Одеси). А сама запланована реформа територіального самоврядування передбачає злісну підміну понять, що й планують узаконити!!!

P1180576Так, нам пропонують виживати, а тим часом змінювати назви вулиць та інших об’єктів згідно недавнього закону! Ото почнеться катавасія з перейменуванням усього (!!!) в країні, що носить відтінок радянського минулого: масштабна, суєтна та затратна!

Нічого, матимемо чим зайнятися, поки потихеньку заглядатимемо через шпаринку до Європи (адже двері – ніхто не поспішає відкривати, візи дають з таким ж труднощами та умовами, як і раніше, і Європа, і Америка, посольства яких стоять міцними бастіонами перед натовпом зубожілих українців – потенційних емігрантів). Мабуть, опікуни чекають, поки слабкі вимруть, а сильніші з`їдять одне одного і послабшають. Отоді, може, двері відкриються і сюди прийдуть працювати і освоювати територію іноземці, бо треба ж їм розвивати ринки збуту та поширювати свій вплив. А наш уряд посилено допомагає зацікавленим: серед останніх намірів – передати митниці в управління іноземним компаніям; правильно, хай заробляють!
А ще нам допомагають проводити гей-паради. Ця тема не видається актуальною. Чому люди з традиційною орієнтацією не виходять з гаслами і не б`ють на сполох, адже в часи смути особисте життя багатьох страждає?! Для чого вип`ячувати інтимне на загальний огляд? Невже це найбільш потоптана з демократичних свобод та найгостріша проблема України?
З усього видно, що хтось знає за українців значно краще і що з ними коїться, і що у них болить, а головне, що з цим всім робити.
До речі, звідси і міністри-іноземці, на яких якось надії не покладеш. Що їм до нас? Хіба найманцям боляче за проблеми не свого народу?
Отак, посилено, щоб не заплутались і не заблукали, нас орієнтують на зорі (звичайна для сприйняття ока форма, мила серцю тих, хто був жовтеням і піонером і жив в Союзі), але тепер зорі пропонуються трохи інші.
А що за цим? Які істинні інтереси таких турботливих наставників?

Тепер нам яскраво світять "європейські" зорі!

Тепер нам яскраво світять “європейські” зорі!

 

  Відшуміло – відсатаніло «Євро – 2012»

 

Читати статті на цю ж тему:

«Я – Мрія», або Замовлення уряду України виконано
та
Погляд крізь рожеві окуляри

Ситуація абсурду

Декомунізація зашкалює

19.06.2015

Віталій Кличко

А комусь одна з таких зірок навіть упала на погон…

 

 

 

 

 

 

 

9.06.2016

Добавить комментарий

Підписатися на розсилку