Головна » Відкритий лист Роману Коляді та співробітникам радіо «Промінь»

Відкритий лист Роману Коляді та співробітникам радіо «Промінь»

samumray.in.ua.

 

 

Знову до вас, улюблене радіо. Знову про наболіле. Музичне наповнення (контент — відповідно моді на все англомовне) вашого каналу значно змінилось.

І, доведеться зізнатись, ніякого патріотизму не вистачає на музику чи, якщо відверто, то антимузику, що регулярно випускається вами в ефір.

На кого ви розраховуєте? Якого слухача хочете привабити? На молодь віком 15–25 років, які можуть звично, перепрошуємо, стирчати під такі ритми. Доведеться уточнити слово «такі», в основному це «туц-туц-туц», занудно й нав`язливо, невиразно і цілком в дусі подібного англомовного контенту (ох і неологізми), який слухають в клубах чи в навушниках сучасні молоді люди, часто вживаючи при цьому якусь з наркотичних речовин (збуджуючого чи пригнічуючого характеру). Вітаю – ви модні, ви «в струе» (ніколи не доводилось чути, принаймі в Києві, українську версію цього поняття). І, певно, ви переконані, що таке нове наповнення всілякими невиразними групами та групками піде на користь «Променю».

Про передачі ваші, досить цікаві й змістовні, не йдеться. А от музика – відвертає і відлякує (хіба ви цього добивались?). Невже ви думаєте нею, тією поганою (якщо зовсім чесно) музикою будуть насолоджуватись ваші віддані старші слухачі й слухачі середнього віку, а молодші через глибоку прихильність до свого (мабуть, на це ви розраховуєте) масово перемикатимуться з FM-станцій? Ті всі станції ви явно не переплюнете, та це і зайве, бо лице «Променя» – завжди було особливим, неповторним, але тепер… спотворене!

Де все розмаїття прекрасної української музики?..  І не відсилайте (дякуємо за турботу та пропозицію) за цим на «Культуру», ми й там буваємо. Там теж цікаво, але то – інша тема.

  Чоловічий хор «Чумаки» (ретроспектива, 1993–1994 рр.)

Знаєте, було б значно краще, якби в паузах лунала музика лише і виключно Романа Коляди – і стильно і приємно для слуху і свідомості.

І це б не виглядало з вашого боку, новий директоре, нахабством. Бо пишете ви гарно. То чому ж годуєте слухачів радіостанції поганим?

Зізнаємось, що «Промінь» стало слухати важко: доводиться на черговій музичній неоковирній вставці – вопінні-завиванні-нудінні – вимикати звук чи перемикати приймач на ваших сусідів – проводові канали І-й та ІІІ-й.

Може, це такий навмисний антипіар і ми чогось не зрозуміли?!!

 

15.10.2016

 

Лист Національному радіо (І, ІІ та ІІІ каналам)

Відкритий лист до радіостанції «Промінь» про казус з поняттям «любов»

Лист до Національної радіокомпанії України та редакцій трьох її каналів: УР1 (Перший канал); УР2 (Другий канал «Промінь»); УР3 (Третій канал Українське радіо «Культура»)

Бути чи не бути? (про доцільність існування «Громадського радіо»)

Добавить комментарий

Підписатися на розсилку