Головна » Вірогідна катастрофа з людськими жертвами

Вірогідна катастрофа з людськими жертвами

samumray.in.ua.

 

 

Хронологія спостереження

І. Перша частина відео про вхід до Ботанічного саду ім. академіка Фоміна була знята 13.05.2011 року, друга частина — 19.09.2012 року.

Табличка біля входу "Ботанічний сад ім. Фоміна"

Табличка біля входу “Ботанічний сад ім. Фоміна”

вхід в Ботанічний парк ім. Фоміна м. Київ 2013 р

Вхід в Ботанічний парк ім. Фоміна м. Київ

ІІ. З моменту зйомок кам’яної арки – входу до Ботанічного саду ім. академіка Фоміна (університетського ботсаду) минуло півтора роки. Слава Богу, все обійшлося без людських жертв: арка, що розвалюється на очах, поки що нікому не впала на голову. Оскільки комунальні міські служби, скоріш за все, осліпли і лагодити – ремонтувати споруду в центрі Києва (де постійно ходить маса людей), що руйнується, ніхто не збирається, пропонуємо держадміністрації призначити на постійне чергування за адресою – вул. Л. Толстого, 14, бригаду невідкладної медичної допомоги. Мабуть, це буде дешевше і, можливо, когось вдасться врятувати!

19.09.2012

 

9.02.2013

 

ІІІ. Час іде. Минуло ще півтора року.

А віз і нині там. Катастрофа наросла і з протилежного боку ботанічного саду, зі сторони бульвару Шевченка: камінна огорожа перебуває в жахливо непристойному стані, а в деяких місцях цегла от-от звалиться на ноги будь-кому з перехожих. Схоже, до цього нікому нема діла. І це в Києві, в 21-му сторіччі.

15.04.2014

 

ІV. Минуло півроку.

Ботанічний сад ім. ФомінаБлижче до лікарні на бульварі Шевченка стіну нарешті полагодили.

 

 

 

 

Але ситуація лишається критичною: огорожа Ботанічного саду ім. акад. Фоміна ближче до зупинки громадського транспорту та входу до метро “Університет” зовсім провалилась та “сяє” величезною дірою. Абсолютно очевидно, що весь паркан потребує капітального ремонту.

стіна біля Ботанічного саду Фоміна

21.10.2014

  Чи до добра «Євромайдан»?

V. Вхід до Ботанічного саду ім. акад. Фоміна перетворився на “античні” руїни. Вітаємо киян з появою нової “пам`ятки архітектури”.

Справді романтично та цікаво спостерігати, як розвалюється Київ.
SOS-сигнали, які неодноразово посилалися до відповідних установ ще з 2011 року, були ними проігноровані.
За декілька років спостереження за даним об`єктом була помічена лише періодична поява обмежувальних стрічок, далі справа не йшла.

18.10.2014

VІ. А час робить свою справу: огорожа університетського ботсаду розсипається з усіх боків та всередині (йдеться про паркан, що відгороджує науково-дослідницьку частину).

14.11.2014

6.03.2015

 

 

 

Нарешті!

Звершилось!

Вхід-колонаду до Ботанічного саду ім.академіка Фоміна зі сторони вулиці Толстого, що шість років простояла в аварійному стані та за долею якої наш сайт спостерігав, огородили та почали ремонтувати.

Дай Боже!

31.10.2017

Добавить комментарий

Підписатися на розсилку