Головна » Всі – на піч?!

Всі – на піч?!

samumray.in.ua.

 

 

 

Цікаво, чи справді так думають щодо киян мер та відповідні служби?

Може, на печі зовсім і непогано, а деколи – пречудово (якщо ще й калачі є), але де ж ту піч в місті візьмеш?

Активна, а значить рухома частина городян не любить сидіти вдома ні восени, ні взимку. Та що там – ніколи не любить. Є справи, ще й стільки цікавого відбувається в Києві, і парки й зелені зони не всі вирубано й  знищено, тож люди прагнуть вибратись на прогулянку й поспілкуватись з природою. Одне з улюблених місць – Гідропарк, інше – Труханів острів, осінь  та зима – майже рай в цих місцинах. Балагани-кафе закриті, пляжі майже порожні (рибалки – вже звична частина антуражу берегів), доріжки, та ще й притрушені листям, – ваблять. Мрій, гуляй, усамітнюйся. І насолоджуйся…

Все нічого було б, якби не змушені  були ті, хто радіє сонячним днинам пізньої осені, досить близько спілкуватись з природою… шукаючи собі місце для туалету. А зимою все це робити буде ще складніше, жорсткіше й суворіше через холод.

Туалети – відремонтовано, про це – відрапортовано, а літо скінчилось – і всі громадські вбиральні на замку, і горезвісних біотуалетів-будок нема. Отак! Нема чого розгулювати – блукати парками. Сидіть вдома!

 

Показушно-дружні до людей

 

 

Що це за розпорядження, що все позамикало? Кому потрібні були євроремонти з унітазами і кахлями?

Краще б лишили все, як було, по-спартанськи: дірки в підлозі, перегородки між ними, без дверей, деколи є умивальник (ще й з водою) – і послуга діє цілодобово! Все доступно, скромно, надійно: до туалету потрапиш вчасно, нічого не вкрадеш (не відкрутиш), бо нема чого, і тебе не вкрадуть.

Що це за ставлення до людей? Це ж злочин проти здоров’я! А інший – проти парків, їх чистоти й акуратності з безпекою (вступати у лайно чи то собаче, чи то людське однаково неприємно). Всі, хто ходять моржувати, гуляти, займатись спортом мають – опановувати тваринну техніку відправлення нужди – під кущем. Чоловіки, звісно, звичніші, бо будова тіла в них така. А жінкам, сердешним, важкувато гуляти на природі.

Інші парки – не краще. Туалети радянських часів є: зачинені-заколочені. Тож змушені люди вибирати: чи на печі вилежуватись-вигріватись чи дихати повітрям – і по кущах ховатись. Принизливий вибір, як на нашу думку.

Сам Ум Рай

8.11.2018

Добавить комментарий

Підписатися на розсилку