Головна » Передвиборчі жахалки (частина ІІ)

Передвиборчі жахалки (частина ІІ)

samumray.in.ua.

 

 

Малюнок на будинку

Малюнок на будинку

Прогулянка бульваром Вернадського, з кінця до початку, до самого пам’ятника академіку В.І.Вернадському (на честь якого і названо бульвар), до якої підштовхнуло побачене «диво» на боковому фасаді одного з будинків поблизу проспекту Палладіна, виявилась немарною. Стало зрозуміло, що депутати не сиділи-таки склавши руки в очікуванні виборів, та робили це часом досить своєрідно…

 

 

І якщо чиновницький апарат будівлі Святошинської районної державної адміністрації, не виходячи з-за робочих столів чи, прийнятніше для вуха буде, — «крісел», може помилуватись досить яскравими неагресивними мазками пензля — абстрактними геометричними лініями та фігурами на лицьовому фасаді будинку за адресою проспект Перемоги 114/2 з правого боку від пам’ятника Вернадському, то тому самому Вернадському (трохи відволікшись від дум і споглядання каменю-мінералу в руці, та кинувши погляд вліво й в бік), мешканцям протилежної сторони проспекту Перемоги, відвідувачам клубу «Бінго», в тому числі братам і сестрам однієї з протестантських церков, що проводять свої щонедільні служби-зібрання в приміщенні цього клубу (колишній Будинок культури — клуб авіазаводу ім. Антонова) та випадковим перехожим доведеться спостерігати дуже невеселу картинку. На бічній стіні висотки за адресою проспект Перемоги 95 чорно-сині жилаві ластівки проносяться над головами таких самих чорно-синіх жилавих зайців чи кролів та намагаються нещадно клюнути їх чорно-синіми дзьобами в чорно-сині голови.

Який промовистий натяк від спонсорів монументального живопису, самих горе-художників та депутата Георгія Ясинського від блоку «Солідарність» Петра Порошенка! Невже, це і є «Жити по-новому»?

 

Схоже, що так. Додати більше нема чого. Коментарі зайві.

20.10.2015

 

Читати “Передвиборчі жахалки” (частина І) 

Також на тему виборів в Україні:

Загострення любовної гарячки

  Пейзаж на вулиці Сагайдачного

Передвиборча нескромність

Передвиборчий колаж (формуємо Історію)

Про графіті в місті Києві:

«Каляки-маляки» калечат Киев (І)

Модное безобразие под патронатом властей (ІІ)

 

Добавить комментарий

Підписатися на розсилку