Головна » Як довго «Євромайдан» святкуватиме і бавитиметься?

Як довго «Євромайдан» святкуватиме і бавитиметься?

Цікаво, чи довго триватиме життя цього «міста в місті».

Нині воно дуже нагадує Арт-пікнік Слави Фролової (тривав влітку на території колишньої ВДНГ) з політичним відтінком. Хіба що художники ще не виставляються (може , далі буде?), а так все є і все за чийсь кошт!

Цікаво за чий?

Не можна ж все пояснити пожертвами киян і цілої України?! Більшість киян живуть своїм звичайним життям, і для того, щоб переконатись в цьому, слід виїхати у будь-який район міста: збурення спостерігається лише в місцях поблизу епіцентру, як то: Майдан, Хрещатик, урядові споруди і Маріїнський парк, а всі віддалені спальні і не спальні райони спокійні. І важко собі уявити ті політичні сили, які аж так сильно розщедрились. А «Євромайдан» – «сам п’є, сам гуляє». Просимо, будь ласка ­– поїсти можете будь-коли (волонтери, часто як в ресторані, навіть розносять бутерброди та наїдки), чай – на здоров’я, скільки завгодно, помолитись – все організовано, вчитись – маєте лекції, вирішити внутрішні проблеми – до ваших послуг є психологи. А щоб не сумували і не розходились люди – і концертна програма (схоже, лише лінивий не скористався сценою «на шару», важко відмовитись від нагоди прогриміти на весь світ (добре відомо, що прямі трансляції йдуть постійно не на одному ресурсі в мережі інтернету)), і виступи ведучих та громадських діячів, митців, відомих людей, які намагаються підтримувати емоції натовпу на піку напруження (прийоми роздування істерії, схожі на відомі проповідницькі схеми та політичну риторику, вже не раз доводилось спостерігати – чути зі сцени «Євромайдану»).

Але, за законами жанру, натовп (нехай навіть організованих однодумців) не може перебувати довго в стані збудження і піднесення, завжди за сплеском – викидом емоцій йде спад, а тривале збурення загрожує виснаженням та пригніченням психічним та фізичним.

  Відшуміло – відсатаніло «Євро – 2012»

Якби не щедрі грошові вливання, фінансова підтримка невідомих джерел, що помітна неозброєним оком, то «Євромайдан» вже б розійшовся.

А так він шикує: зайняв центр столиці і ні в чому собі не відмовляє.

Територія міста – спільна власність всіх, громадян і громад (на жаль, з цим в суспільстві явний провал). Чому певна група осіб вчиняє саме так, як хочеться лише їй?! Мабуть, це демократія? А може, все ж анархія та вседозволеність?

Вантажівки з дровами, намети, продукти, оренда будівлі Профспілок, сцена з підключенням, джерела електроенергії і сотні, деколи тисячі українців, які вибрали для себе перебування на Майдані, як найдоцільніше проведення часу – ось що ми спостерігаємо більше місяця.

Дійсно, чому б ні? «Євромайдан» і годує, і втішає, і розважає, і організовує, і дає притулок всіляку допомогу. Справді, можна і постояти … якщо робити нема чого. Прекрасний варіант для безробітних, пенсіонерів та студентів, що не хочуть вчитись, а бавляться в «революцію», та й всіх лінивих трутнів, які вдало грають у патріотизм. Звісно є ті, хто ідейно з’являються на Майдані Незалежності після роботи або у вихідні дні, але йдеться не про них.

Дійсно пересічні українці виснажені і масово незадоволені своїм життям та політичною ситуацією в Україні (саме політичною, бо при владі стоять ті чи інші партії і сили, а за ними олігархи, а не представники громадянського суспільства – обрана інтелектуальна еліта).

Наслухаєшся «євромайданівців» і зрозумієш, що у всьому винні монстри Янукович з Азаровим, а три колишні Президенти України нічим не доклались до розвалу нашої держави. Чи вони всі «білі і пухнасті», як і знаменита «політична ув’язнена»? Нехай би були чесними та вийшли і щиросердно покаялись, знявши шапки перед «Євромайданом», у своїх «добрих» діяннях і вдалому президентстві, а не ховались, потай тикаючи пальцем у Януковича: «він, він винен».

  Чи до добра «Євромайдан»?

А опозиціонери-крикуни хіба ще не надепутатствувались?

Мали ж шанси продемонструвати і проявити себе, перебуваючи «на горі» – серед влади!

Дана ситуація з «Євромайданом» і довгостроковою акцією протесту виглядає вже безглуздо.

В «трубу» вилітають мільйони гривень щодня.

Чому б «протестантам» не звільнити центр і сходитись лише після роботи щодня?

А ще б краще організували десант по очистці Києва від бруду – величезне поле діяльності. Це була б користь реальна і значна. Бо чого стояти, як нема загальної ідеї, і плану нема, і інтелектуалів, що знають куди йти і що робити не видно?

Схоже на те, що вони ще не народились… Сумно, але факт.

1 коментар to “Як довго «Євромайдан» святкуватиме і бавитиметься?”

  1. As:

    Те, що у Свободі, Фронті змін немає інтелектуалів немає чого дивуватися. Свого часу їхні лідери “кинули” не одного керівника низових організацій, замінивши їх на потрібних людей з грошима. Ті що щось розуміють в політиці відійшли в бік і спостерігають. Очевидно, що Тягнибок з Яценюком вважали, що їхній політичний поїзд рушив з місця і далі буде їхати по інерціїї. Як виявилося стояти на майдані і кричати “Ганьба” і “Геть” не достатньо. Що стосується Тягнибока, то у нього справи взагалі плачевні. Він образив людину, яка йому за його проступок все “завязала” і ніякий мольфар вже не розвяже. Він бита карта. Всі хто будуть мати з ним справу приречені на поразку. А до Кличка приплило багато політичного сміття, яке тусується в політиці вже не один десяток років. Він хороший спортсмен гідний поваги. але Президент…

Добавить комментарий

Підписатися на розсилку