Головна » Єднання вимірів: і простору, і часу

Єднання вимірів: і простору, і часу

samumray.in.ua.

 

 

Виставка "Три виміри Василя Кричевського", Музей Івана Гончара

Заключним акордом виставки «Три виміри Василя Кричевського: від народної орнаментики до національного стилю», що майже все літо була відкрита для огляду в Музеї Івана Гончара в Києві, стала презентація декількох проектів молодих українських митців, що реалізували свої задуми саме з огляду на творчість відомого художника, на його (або скоріше народні) орнаменти.

Всі представлені проекти («Колайдер_100: присвята Василю Кричевському» Оксани Чепелик, мистецький календар «Україна» Олени Нікуліної, конструктор і пазли Ольги Василенко) несуть різне смислове навантаження, мають різне спрямування, але всі вони єднають в ціле минуле з майбутнім, фіксують і переосмислюють події («Колайдер_100») та освоюють мистецькі надбання народу та його видатного сина – художника Василя Кричевського.
Роботи мисткинь яскраві і цікаві, такі саме, як і виставка, в рамках якої вони були представлені загалу.

Шкода лише, що публіку представляли в основному журналісти, деякі з відомих людей, що пов’язані з мистецтвом та студенти Майстерні графічного дизайну професора Віталія Шості.
Хочеться побажати, щоб результати творчих зусиль, що так майстерно зв’язали в єдиний вимір творчість власну, сьогодення та творчість В. Кричевського, могла побачити і придбати більша кількість людей. Самі представлені проекти і думки, закладені в них, того варті. А роботи художниць – справжнє мистецьке надбання.

11.09.2015

  Мандри-сновидіння

Добавить комментарий

Підписатися на розсилку