Головна » Злочинні дії народного героя

Злочинні дії народного героя

Звісно, добре відомо, що злочинність тих чи інших дій кваліфікує суд. Але це справедливий суд у вільній державі.

У нас же доводиться сподіватись лише на суд громадськості, з допомогою якої подеколи вдається кваліфікувати певну діяльність чи бездіяльність публічної персони, і, завдяки цьому, чинити опір розповсюдженню зла, а коли пощастить, то і спинити його.

Чи любить український народ Олега Скрипку, співака, телевізійну зірку, громадського діяча та організатора багатьох цікавих мистецьких акцій та подій, а тепер ще й ресторатора та вправного бізнесмена?

Запитання видається риторичним, його не те, що люблять, а навіть обожнюють та вважають героєм України, її лицем та чоловічим уособленням.

З цим моментом – все ясно. А от чи любить Олег Скрипка український народ та рідну землю? Запитання не здалося б ні зайвим, ні дивним для тих, хто в тверезому (в буквальному та конкретному розумінні) стані, спостерігав тотальну вакханалію на Трухановому острові в Києві під гучною назвою «Рок ’N’ Січ» цими вихідними. Любов’ю до ближнього та Батьківщини тут і не пахло!

Людей зібралось багацько – сила – силенна. В основному це були рокери, байкери, трешери, металісти, готи, панки та інші представники субкультур в чорному – «люди в чорному», з численними татуюваннями та відповідними зачісками та прикрасами.

І зібрались вони не просто так, і , як не парадоксально це звучатиме, не через любов до музики та природи.

Велика маса народу зійшлась, говорячи по-молодіжному, потусити, повисіти, повипендрюватись, повідриватись, нахилятись пива та розважитись цими нехитрими та доступними, завдяки організаторам, способами.

Натовп пив, смалив та смітив, гадив та поводився по-свинячому. Ті, хто потрапив випадково на фестиваль, вирішивши прогулятися на природі та поплавати, мали нехитрий вибір: або бути як всі – напитись і стирчати, втрачаючи розум та викаблучуючись, або триматись на відстані від сцени, скромно в стороні, щоб не вибиватись з загального контексту та не почувати себе незручно та ніяково серед п’яного, підігрітого та збудженого люду, а деяким довелось просто піти додому, бо атмосфера абсолютно не сприяла ні відпочинку, ні розслабленню, ні радісному сприйняттю музики.

  «АтмАсферу» більше не можна легко вдихати

Щодо байкерів, то їх нічого не хвилювало, крім них самих та їх «коней – Харлеїв»: вони сиділи за металевою сіткою – загородкою за столиками і накачувались улюбленим іміджевим напоєм – пивом під голосні звуки музичного апарату – діджею, особливо активні безуспішно намагалися осідлати бика з атракціону «Родео». Кому хотілося посидіти з ними та зануритись в атмосферу байкерства, пропонувалося заплатити 100 грн. за два дні – не дешево!

На рок-н-рольній сцені весь час звучала музика, але практично ніхто не танцював. І дійсно, важкувато стрибати під сонцем ще й добряче напившись.

Та до чого ж тут Олег Скрипка, зацікавляться найдопитливіші із читачів цієї статті. Він же не відповідає за дії та вибір кожного?

А от і помиляєтесь. Якраз він, як головний організатор та натхненник фестивалю «Рок ’N’ Січ» несе відповідальність за все, що відбувається на ньому.

Дуже прикро, що позиція Олега Скрипки щодо продажу пива в безлічі точок, які кількістю сягали двадцяти, а може й більше, сприяє алкоголізації та неминучій деградації населення України.

Дуже сумнівно, що йому не відомі ганебні цифри статистики, за якими наша країна лідирує за показниками дитячого та підліткового алкоголізму серед країн Європи.

Дуже шкода, що він, як багатодітний батько, не потурбувався про молодь (і хлопчиків, і дівчаток віком від 15 років і старше), яка отримала прекрасну нагоду безконтрольно напиватися, вихиляючи бокал пива, ємністю 0,5 літра, за бокалом. Невже, Олег Скрипка допустив би, щоб його сини в майбутньому опинились в подібній ситуації?!!!

Авторитет та харизма прекрасного співака та артиста настільки значні, що він міг би це використати на користь нації, а не вчиняти злочини проти неї. Адже виродження українців від алкоголю, наркотиків, тютюну, інфекційних хвороб та бідності не за горами!

  Океан мудрости

Чому б йому не зробити фестиваль з цілковитою забороною продажу та вживання спиртного?!

Отоді б і побачили, кому дійсно цікава музика українських гуртів, і «Воплів Відоплясова» в тому числі.

Відомий факт, що пиво сприяє розвитку алкоголізму не з меншим успіхом, ніж «важкі» алкогольні напої – горілка, кон’як та інші. До слова, метикуваті молоді люди приходили на Труханів острів добре підготовленими: повні пакети їжі та спиртного. Вони йшли «набухатись». Таких групок, що сиділи далеко від сцен та були абсолютно байдужі до виступів, було чимало. Вся трава, галявина та берег перетворились на суцільний пікнік, звісно з вогнищами та купами сміття навколо.

Тож коли довелось прочитати в газеті «Сьогодні» за вівторок, 4 червня 2013, в статті про фестиваль ствердження Олега Скрипки, що головна мета фестивалю – екологічна («Чистий рок! Чиста Земля!» – девіз фестивалю «Рок ’N’ Січ»), то хотілося і плакати, і сміятися від такого знущання.

Поведінка Олега Скрипки видається блюзнірською, нечесною, байдужою та злочинною. Ганьба!

Сам він «як огірочок»: підтягнутий, спортивний, тверезий та зібраний, загравав під час свого виступу зі сцени з баржі з суцільно, практично поголівно, п’яним та обкуреним натовпом.

Його питально – стверджувальний вигук: «Українці – високодуховна нація?!» звучав відверто – садистично, бо відповідала на це ревом неадекватна та збаламучена публіка, з потьмареною психікою.

Де ж тут Дух, Розум, Душа?

Чому, як не поширенню дурості і поганих шкідливих звичок посприяла «Рок ’N’ Січ»?

Невже після фестивалю покращав екологічний стан Труханового острову?

Гучні звуки, гори сміття та непередбачувана поведінка людей лише зіпсули флору та фауну цього прекрасного місця та справили гнітюче враження на людей, які перебували в адекватному стані.

  Красиве в Києві

Труханів острів – місце проведення фестивалю – виглядав страшно: його обсіла «чорна пошесть», а над всім цим бедламом зі щасливою посмішкою на здоровому і дородному лиці «витав» сам Скрипочка у незавидній ролі Демона – спокусника і торжествував, бо задумана провокація вдалась.

«Притягнута за вуха» друга частина назви фестивалю «Рок ’N’ Січ» – була в цілому плювком на всі Січі, які існували на Україні та на Дух Козацтва та Лицарства взагалі.

p.s. А ще одним шокуючим фактом стало відкриття Миколою Азаровим памятника … “чарівним шведським вболівальникам”, які минулоріч на «Євро 2012» вдало та потужно паплюжили та обпісювали столицю України – славний Київ. Що тут скажеш, невже в цьому весь сенс партнерських стосунків між Україною та Швецією? І сміх, і гріх.

p.s. p.s. Смішно прозвучав заклик Сашка Положинського, лідера гурту «Тартак», зібратися всім бажаючим на 12-ту годину в понеділок, щоб прибрати все те, що самі ж і накидали. Яке безглузде витрачання сил: спершу гадити, а далі все це чистити. Невже не краще було б організувати всі ті тисячі молодих людей, які прийшли на «Рок ’N’ Січ» на прибирання київських схилів, парків, прилеглих лісів, які захлинаються у смітті? І провести саме таку корисну акцію, замість чергової розваги – самого фестивалю. Невже мало для населення «хліба та видовищ», невже відсутні проблеми, які треба негайно вирішувати?! Хто сприяє відволіканню людей в дурман алкогольного забуття? Чи не є це злочином проти народу і його землі?!!

Сам Ум Рай

11.06.2013

Добавить комментарий

Підписатися на розсилку